Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що США не запроваджуватимуть нових тарифних обмежень проти Китаю на період проведення торговельних переговорів між країнами.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що США не запроваджуватимуть нових тарифних обмежень проти Китаю на період проведення торговельних переговорів між країнами.

Про це пише Reuters.

На призупинення торговельної ситуації між двома найбільшими вже відреагували світові ринки. Зокрема, ціни на нафту зросли на 0,7% до 79,06 доларів за барель.

«Тимчасова торговельне суперечка буде деескалована на час проведення переговорів. Обидві сторони планують обговорити застосування сільськогосподарських та енергетичних закупівель, продовжити домовлятись щодо питань торгівлі товарами та послугами, взаємного інвестування та захисту прав інтелектуальної власності», — повідомили у американському банку Morgan Stanley.

Метою проведення торговельних переговорів між Китаєм та США є зменшення дефіциту торгівлі між країнами. Так, в адміністрації президента США Дональда Трампа вважають, що Китай мусить закуповувати щонайменше на 335 мільярдів доларів більше американських товарів та послуг.

Раніше стали відомі вимоги США до Китаю задля припинення «торговельної війни» між країнами.

Нагадаємо, що ввечері 5 квітня Дональд Трамп оголосив про намір розширити тарифні обмеження на 100 мільярдів доларів китайського імпорту.

Раніше Китай оголосив про намір запровадити 25% мита на 50 мільярдів доларів американського імпорту до країни у відповідь на аналогічні дії США.

Це рішення влада КНР прийняла у відповідь на рішення адміністрації Дональда Трампа запровадити додаткові митні обмеження на китайський імпорт в країну на загальну суму близько 50 млрд доларів. Напередодні, в Китаї запровадили аналогічні тарифи на 3 млрд доларів американських товарів, що ввозяться в КНР.

Крім цього, Дональд Трамп ввів мита на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%). Підписані президентом розпорядження набули чинності 23 березня. З переліку країн поки що виключені Мексика та Канада.

Меркель засудила введення Сполученими Штатами мит на метали.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile