Федеральна авіаційна адміністрація наклала штраф у 5,4 мільйона доларів на компанію Boeing за несправні деталі на літаках 737 MAX.

Про це повідомляє Reuters.

«Boeing не зміг належним чином проконтролювати своїх постачальників, щоб гарантувати, що вони дотримуються системи забезпечення якості компанії. Boeing свідомо представив літак для остаточної сертифікації льотної придатності ФАА після визначення того, що деталі не можуть бути використані через провал випробування на міцність», — йдеться у повідомленні.

Boeing з січня 2020 року на невизначений час припинив випускати літаки Boeing 737 MAX.

23 грудня 2019 року очільник корпорації Boeing Денніс Меленберг пішов з посади.

Нагадаємо:

  • 10 березня 2019 року пасажирський літак авіакомпанії Ethiopian Airlines зі 149 пасажирами на борту та 8 членами екіпажу розбився, рухаючись з Ефіопії до столиці Кенії — Найробі. Усі, хто були на борту, загинули.
  • У жовтні 2018-го в Індонезії розбився пасажирський літак зі 188 людьми на борту. За кілька хвилин після зльоту він втратив зв’язок з диспетчерами та впав у море.
  • Після катастрофи в Ефіопії більшість країн світу ввели заборону на використання літаків Boeing 737 MAX.
  • 19 березня 2019 року керівництво Boeing заявило, що вживає заходів для повного забезпечення безпеки експлуатації лайнерів типу 737 MAX.
  • 18 квітня 2019 року Boeing завершила останній 120 тестовий політ у рамках випробувань оновленого програмного забезпечення для літаків моделі 737 MAX.
  • У червні понад 400 пілотів подали колективний позов на Boeing. Вони заявили, що компанія приховала від них недоліки у системі 737 MAX.
Поділитись: