Голова Державного департаменту США Майк Помпео заявив, що Вашингтон надасть «різні й унікальні» гарантії для КНДР, в разі її повного ядерного роззброєння.

Голова Державного департаменту США Майк Помпео заявив, що Вашингтон надасть «різні й унікальні» гарантії для КНДР, в разі її повного ядерного роззброєння.

Про це повідомляє DW.

Помпео повідомив це під час розповіді про підготовку до історичного саміту КНДР-США в Сінгапурі напередодні його проведення.

«Ми забезпечимо Північній Кореї достатню впевненість у тому, що ядерне роззброєння не закінчиться для неї погано», — сказав Помпео.

Утім подробиць про те, що це за гарантії, він не сказав. Натомість Помпео зазначив, що попередні переговори про підготовку до саміту йшли швидше, ніж очікувалося, а президент США Дональд Трамп «повністю готовий» до переговорів та налаштований на їх успіх.

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин прибув у Сінгапур 10 червня. Президент США Дональд Трамп прибув слідом за ним через кілька годин.

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

Президент Дональд Трамп також заявив, що він «обов’язково» запросить Кім Чен Ина до США, якщо їхні переговори на вищому рівні в Сінгапурі пройдуть добре.

5 червня у Білому домі заявили, що Трамп і Кім Чен Ин проведуть переговори на сінгапурському острові Сентоса. Як повідомлялося, організатори саміту не знають, хто заплатить за готель Кім Чен Ина.

У Держдепі заявили, що США не оплачуватимуть номер в готелі Кім Чен Ину на саміті з Трампом у Сінгапурі.

США також відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах  «злобу і відкриту ворожнечу».

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Поділитись: