Світ

Трамп може запросити Кім Чен Ина до США у разі вдалих переговорів у Сінгапурі

7 червня, 2018 22:44
Світ/Трамп може запросити Кім Чен Ина до США у разі вдалих переговорів у Сінгапурі
Зберегти
Вигляд
Президент Дональд Трамп заявив, що він «обов’язково» запросить лідера Північної Кореї Кім Чен Ина до США, якщо їхні переговори на вищому рівні в Сінгапурі пройдуть добре.

Президент Дональд Трамп заявив, що він «обов’язково» запросить лідера Північної Кореї Кім Чен Ина до США, якщо їхні переговори на вищому рівні в Сінгапурі пройдуть добре.

Про це повідомляє Associated Press.

Трамп зазначив, що розглядає варіанти запрошення Кім Чен Ина як у Білий дім, так і до своєї резиденції Мар-а-Лаго у Флориді.

«Можливо, ми почнемо з Білого дому», — сказав Трамп.

Президент США додав, що він вірить у готовність лідера КНДР зробити речі, які були б добрими для його країни, родини та нього самого.

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

5 червня у Білому домі заявили, що Трамп і Кім Чен Ин проведуть переговори на сінгапурському острові Сентоса. Як повідомлялося, організатори саміту не знають, хто заплатить за готель Кім Чен Ина.

У Держдепі заявили, що США не оплачуватимуть номер в готелі Кім Чен Ину на саміті з Трампом у Сінгапурі.

США також відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Пов`язані новини