Світ

США заморозили активи російського олігарха Дерипаски — The New York Post

8 жовтня, 2018 11:23
Світ/США заморозили активи російського олігарха Дерипаски — The New York Post
Зберегти
Вигляд
Міністерство фінансів США заморозили американські активи російського олігарха Олега Дерипаски в рамках санкцій США проти наближених до президента Росії олігархів.

Міністерство фінансів США заморозили американські активи російського олігарха Олега Дерипаски в рамках санкцій США проти наближених до президента Росії олігархів.

Про це повідомляє The New York Post, посилаючись на дані американського Міністерства фінансів.

Зокрема, в США заморозили нерухомість Дерипаски — його будинки у Нью-Йорку та у Вашингтоні.

«За інформацією представників Міністерства фінансів, федеральна влада США також веде переговори з Дерипаскою про те, щоб він відмовився від деяких свої операції у Європі, щоб вони не опинилися під санкціями», — повідомляють журналісти.

За даними видання, маєток Дерипаски, на який наклали санкцій, знаходиться у районі Манхеттен. Дерипаска придбав його ще у 2008 році за понад 42 мільйони доларів.

Раніше у Росії пропонували дозволити продаж пива в алюмінієвій тарі у нічний час, щоб допомогти бізнесу Дерипаски боротися з наслідком санкцій.

Зазначимо, що російському олігарху Олегу Дерипасці належить найбільша у РФ та одна з найбільших у світі компанія з виробництва алюмінієвої продукції — «Русал», яка потрапила під дію санкцій США.

21 липня Міністерство фінансів США заявило, що готове виключити з санкційного списку російського виробника алюмінію «Русал», бо компанія «важлива для світового ринку алюмінію».

Як повідомлялося, керівництво «Русалу» подало у відставку і попередило про проблеми з виплатою боргів.

У компанії пояснили, що змінять склад керівництва для того, аби уникнути американських санкцій. В той же час у Мінфіні США повідомили, що єдиною можливою умовою виключення компанії із санкційного списку є відхід від управління та впливу на неї російського олігарха Олега Дерипески.

В той же час, повідомлялось, що Дерипаска досі лишається власником «Русалу».

Нагадаємо, Сполучені Штати запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому російські олігархи втрачають гроші

Крім цього, міжнародні інвестори, які придбали цінні папери «Русалу», можуть втратити 1,6 мільярди доларів через санкції США.

В самій російській компанії вже заявили, що експортуватимуть алюміній до Китаю замість США.

Пов`язані новини