Стан одеського активіста Олега Михайлика, якого в Одесі 22 вересня поранили з вогнепальної зброї, стабільний. Водночас кулю лікарі ще не вилучали, це планується зробити після того, як його стан остаточно стабілізується.

Стан одеського активіста Олега Михайлика, якого в Одесі 22 вересня поранили з вогнепальної зброї, стабільний. Водночас кулю лікарі ще не вилучали, це планується зробити після того, як його стан остаточно стабілізується.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив головний лікар Клінічної лікарні №1 Одеси Євген Григор'єв.

«Стан пацієнта стабільний, проводиться увесь об’єм консервативної терапії, динаміка перебігу позитивна. Вилучення стороннього тіла відбувається після того, як у хворого буде стабільний стан і робиться це як правило у плановому порядку через 2-3 місяці. Травма достатньо серйозна, хворого доставили у стані клінічної смерті», — повідомив лікар.

У коментарі Громадському лікар уточнив, що пацієнт перебуває в реанімації, стан його важкий, але стабільний. «Він у свідомості, їсть, спілкується з рідними, завтра будемо його піднімати», — сказав Григор'єв.

Лікар пояснив, що кулю лікарі планують вилучити пізніше, оскільки зараз у постраждалого виникло запалення легенів і оперативне втручання може лише зашкодити.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. У лікарні Михайлику надали охорону.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Управління Національної поліції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика.

Слідство розглядає 5 версій нападу

Поділитись: