Суд Бразилії закрив справу про зґвалтування проти зірки світового футболу, нападника французького клубу «Парі Сен-Жермен» Неймара, пославшись на недостатність доказів.

Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на представника суду.

«Суддя прийняла прохання прокуратури і заявила про припинення справи», — пояснив прес-секретар суду. За словами прокурора Флавії Мерліні, справа проти футболіста може бути відновлена в будь-який час, якщо з'являться нові докази.

Рішення — останній епізод у справі про зґвалтування, що тяжіла над футбольною суперзіркою протягом декількох місяців — приймається за рекомендацією прокурорів трохи більше місяця після того, як поліція припинила справу, пославшись на відсутність доказів.

Нагадаємо, заяву про зґвалтування бразильська модель Найджела Тріндаде зареєструвала у червні в місті Санту-Амару. За її словами, інцидент стався 15 травня в Парижі, коли футболіст, з яким вони познайомилися в Instagram, в стані алкогольного сп’яніння «із застосуванням насильницьких дій» примусив її до сексу. За два дні після цього вона повернулася до Бразилії, але начебто не наважувалася звернутися в правоохоронні органи. Сам Неймар відкидає звинувачення у зґвалтуванні. Він вважає, що дівчина його шантажує.

Поділитись: