УКРАЇНА

Суд Криму не пом'якшив запобіжний захід політв’язню Балуху

5 квітня, 2018 22:19
УКРАЇНА/Суд Криму не пом'якшив запобіжний захід політв’язню Балуху
Зберегти
Вигляд
Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму не задовольнив скаргу щодо продовження арешту та відмовив захисту у зміні запобіжного заходу для українського політв’язня Володимира Балуха.

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму не задовольнив скаргу щодо продовження арешту та відмовив захисту у зміні запобіжного заходу для українського політв’язня Володимира Балуха.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Захист наполягав на пом’якшенні запобіжного заходу, оскільки перебування в СІЗО — більш жорстка міра, ніж обране Балух покарання — колонія-поселення.

Сам Балух під час засідання виступати відмовився через погане самопочуття. За словами кореспондента, він ледве стояв на ногах і весь час спирався об ґрати.

Україна вимагає допустити лікарів до політв'язня Балуха.

Напередодні повідомлялося, що Балух не планує припиняти голодування, його стан погіршується.

Засуджений в анексованому Криму активіст Балух 19 березня оголосив голодування, протестуючи проти винесеного йому вироку. 

Так званий суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів у січні цього року.

Це вже другий «судовий процес» над Володимиром Балухом. У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів».

На початку жовтня суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. 1 грудня суд відправив активіста Балуха із СІЗО під домашній арешт. У середині грудня 2017 Балуху відмовили в медичному обстежені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він не дасть себе зламати», — мати кримського політв’язня Балуха

Раніше повідомлялось, що після розгляду апеляції адвокатів Балуха політв'язня побив конвой.

Пов`язані новини