Політика

Суд не враховує позицію захисту — адвокат Януковича

Громадське
Політика/Суд не враховує позицію захисту — адвокат Януковича
Зберегти
Вигляд
Суд не враховує позицію захисту обвинуваченого в державній зраді президента-утікача Віктора Януковича. Про це заявив адвокат Олександр Байдик на судовому засіданні 24 січня, на якому Януковичу мають зачитати вирок.

«Суд не враховує позицію сторони захисту. Як ви почули, усе ґрунтується на обвинувальному акті, який надано стороною обвинувачення, прокурорами. Сторона захисту... дуже малий проміжок часу виділено та зачитано ту позицію, яка виділена стороною захисту. Хоча, як ви знаєте, ми в дебатах брали участь не один день», — сказав адвокат.

Він додав, що хоче дочекатися остаточного рішення й тоді «буде коментувати».

24 січня Оболонський районний суд Києва 24 січня має оголосити вирок екс-президенту України Віктору Януковичу. Його обвинувачують у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України.

Зазначимо, що адвокат Віктора Януковича Віталій Сердюк повідомив, що він та екс-президент не отримували повісток до суду у справі про держзрду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За крок до вироку: суд над Януковичем закінчився. Головне про процес, який тривав півтора року

Раніше на судових дебатах адвокати намагалися переконати суд у тому, що Янукович утік внаслідок «державного перевороту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Якби була можливість довічного, ми б вимагали довічне»: прокурор про справу щодо держзради Януковича

Процес над колишнім президентом України Віктором Януковичем, якого звинувачують у державній зраді, завершився — 5 грудня судді відправилися до кімнати для нарад, щоб винести вирок. Янукович так і не виступив у суді з останнім словом через нібито отриману травму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини