Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту завідувачці господарством згорілого одеського торговельно-економічного коледжу Тетяні Хомич.

Про це повідомляють «Ґрати».

Повідомляється, що Хомич заборонили покидати будинок з 22:00 до 6:00. Запобіжний захід діє до 14 березня 2020 року.

Зазначається, що прокуратура наполягала на домашньому арешті Хомич з 19:00 до 8:00. Також обвинувачення вимагало надіти на неї електронний браслет і заборонити залишати місто, у зв'язку з побоюванням, що підозрювана може сховатися від слідства. Суд відхилив цю вимогу прокуратури.

Хомич звинувачують у службовій недбалості, оскільки вона не усунула виявлені пожежною інспекцією в 2014 році проблеми з протипожежною безпекою.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу.

Унаслідок пожежі, за останніми даними, загинули 16 людей, ще 31 людина постраждала.

У поліції повідомили, що попередньо причиною займання коледжі стала несправність електропроводки чи побутових електроприладів.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт та усунув з посади директорку коледжу.

Уряд пообіцяв виділити майже 4 мільйони гривень на ліквідацію наслідків пожежі в одеському коледжі та компенсацію родинам загиблих.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile