Уряд виділить майже 4 мільйони гривень на ліквідацію наслідків пожежі в одеському коледжі та компенсацію родинам загиблих.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Питання виділення грошей розглянуть на засіданні Кабінету міністрів 11 грудня. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук запевнив, що уряд підтримає постраждалих та їхні родини.

Згідно з розпорядженням міського голови Одеси, одноразова матеріальна допомога буде надана сім’ям загиблих (120 тисяч гривень на одну сім’ю), а також людям, які постраждали внаслідок пожежі (залежно від стану тяжкості ушкоджень від 20 до 80 тисяч гривень).

Решту коштів передадуть на ліквідацію наслідків пожежі.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу. Унаслідок неї, за останніми даними, загинули 12 людей, ще 30 людей постраждали, а четверо залишаються зниклими безвісти.

У поліції спершу заявили, що розглядають дві версії займання: аварійну роботу електрообладнання та умисний підпал. Пізніше з'явилася третя версія: необережне поводження з вогнем.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

10 грудня стало відомо, що директорці Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу оголосили про підозру у службовій халатності.

Поділитись: