Дніпровський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді часткового особистого зобов'язання голові «Центру протидії корупції» Віталієві Шабуніну, якого підозрюють у нанесенні ушкоджень середньої тяжкості.

Дніпровський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді часткового особистого зобов’язання голові «Центру протидії корупції» Віталієві Шабуніну, якого підозрюють у нанесенні ушкоджень середньої тяжкості.

Про це із залу суду повідомляє кореспондент Громадського.

«Застосувати особисте зобов’язання щодо громадянина Шабуніна строком на 60 діб», — оголосив суддя.

Фото: Дмитро Реплянчук

Згодом суддя додав, що Шабуніну обрано часткове особисте зобов’язання. Він має повідомляти лише про зміну місця роботи або проживання.

Шабуніна підозрюють у нанесенні травм середньої тяжкості блогеру Всеволоду Філімоненку 8 червня в Києві.

Фото: Дмитро Реплянчук

За словами адвокатів Шабуніна, результати судово-медичної експертизи не відповідають реальним обставинам події.

«Згідно відеозапису, підзахисний бив у праву сторону обличчя. А судово-медична експертиза показує, що пошкоджена ліва сторона обличчя. Це очевидний факт, який ми можемо дослідити на відеозаписі. Якщо ми це встановимо, то доведемо, що цей злочин не був здійснений нашим підзахисним», — стверджує адвокат Овчаренко.

Сам Шабунін у суді не заперечував, що вдарив Філімоненка. Але наголосив, що обвинувачення проти нього необґрунтоване.

Фото: Дмитро Реплянчук

«Я визнаю, що я вдарив людину, і сам зацікавлений в об’єктивному розслідуванні. Тому точно не планую переховуватися від слідства», — заявив Шабунін.

Нагадаємо, у середу голові Центру протидії корупції Шабуніну оголосили підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Раніше слідчі готували підозру в «побитті журналіста», однак після звернення журналістів та громадськості перекваліфікували статтю.

Конфлікт Шабуніна з блогером Всеволодом Філімоненком, помічником депутата від «Радикальної партії» Сергія Мельничука, стався в червні цього року в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анти-антикорупціонери: хто і як бореться з Центром протидії корупції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: