Шевченківський районний суд повторно наклав арешт на 56% акцій компанії «Мотор Січ», що належать китайським інвесторам.

Шевченківський районний суд повторно наклав арешт на 56% акцій компанії «Мотор Січ», що належать китайським інвесторам.

Про це йдеться у рішенні суду.

На думку Служби безпеки України, яка ініціювала судове слухання, наразі все ще існує ризик того, що китайські інвестори спробують вивести технології та виробництво компанії закордон.

Так як «Мотор Січ» задіяна у виробництві військових двигунів та техніки, компанія має стратегічне значення для обороноздатності України.

Також суд заборонив вітчизняним депозитаріям вносити в депозитарну систему будь-які зміни щодо власників акцій компанії, тим самим фактично заборонив всі операції з продажу чи передачі акцій третім особам.

Раніше в регуляторі повідомляли, що ситуація навколо «Мотор Січі» може нанести фінансової шкоди українським та закордонним інвесторам.

23 квітня у Запоріжжі Служба безпеки прийшла з обшуками до підприємств публічного акціонерного товариства «Мотор Січ». Обшуки проходять в рамках розслідування кримінального провадження про підготовку диверсії. Цього ж дня дві українські біржі припинили обіг акцій «Мотор січі»

Президент компанії повідомив, що обшуки СБУ можуть бути підготовкою до рейдерського захоплення підприємства.

Раніше повідомлялося, що завод «Мотор Січі» на окупованій Донеччині передали в управління за кордон.

«Мотор Січ» виробляє двигуни для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію у понад 100 країн світу.

ДИВІТЬСЯ: «Мотор Січ» побудує завод у Китаї для виробництва українських авіадвигунів.

Поділитись: