Господарський суд Києва задовольнив клопотання Фонду державного майна та розблокував приватизацію Центренерго, скасувавши постанови, якими заборонялося вчиняти будь-які дії для продажу цього підприємства.

Про це повідомляють у Фонді державного майна України.

Зазначається, що заборону проводити приватизацію компанії наклав Господарський суд Києва за позовом компанії «Укрдонінвест». Фонд держмайна у відповідь подав клопотання про скасування цієї заборони, адже у січні 2020 року вже почав готуватися до приватизації Центренерго.

«У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації низки наступних об'єктів великої приватизації», — додають у Фонді держмайна.

Нагадаємо, 31 січня Господарський суд Києва заборонив Фонду державного майна проводити приватизацію Центренерго до того, як це державне підприємство завершить судовий процес з компанією «Укрдонінвест». Згодом прокуратура відкрила провадження проти суддів, які заборонили приватизацію Центренерго.

21 січня у Фонді держмайна повідомили, що почали готувати процедуру приватизації Центренерго, зокрема відбір інвестиційного радника для приватизації.

Центренерго — енергетична компанія, яка займається виробництвом та постачанням електроенергії на оптовий ринок. Частка компанії у загальному обсязі виробленої електроенергії країни складає 8%, а в обсязі виробленої теплової енергії — 18%. Приватизувати Центренерго планували ще наприкінці 2018 року, однак тоді цьому завадило оголошення воєнного стану, тому продаж компанії скасували.

Поділитись: