ENRU

У метро Києва черги: люди купують картки перед подорожчанням проїзду

Cf10dcd3ba7107476
Черги виникли через те, що пасажири у останній день перед зростанням вартості проїзду масово купують і поповнюють пластикові безконтактні карти. Фото: Ольга Кириленко/Громадське

Упродовж дня, 13 липня, на усіх станціях метрополітену Києва виникли великі черги.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Черги виникли через те, що пасажири у останній день перед зростанням вартості проїзду масово купують і поповнюють пластикові безконтактні карти. Зазначимо, починаючи з 14 липня вартість проїзду у метрополітені зросте до 8 грн.

Черга до кас метрополітену на станції «Лівобережна» Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Зокрема, черги виникли на станції «Лівобережна» та «Дарниця» та «Академмістечко».

«Усі про це говорять, знають, що підвищують ціни. Я хотів раніше купити картку, але не було часу», — розповів киянин Микола.

Ситуація на станції «Академмістечко» Фото: Марія Леонова/Громадське

«Я просто забув про підвищення тарифів, бо в метро рідко їжджу. А сьогодні побачив цей колапс. Сподівався, що о 12:00 в метро не буде черги, але я помилився», — розповів пасажир Олександр.

Про надзвичайну ситуацію у метрополітені повідомляють також очевидці у соцмережах.

Повідомляється, що автомати для видачі жетонів не працюють, а у касах продають лише по одному жетону на особу.

Люди купують пластикові безконтактні карти для проїзду у метро, адже оплачені поїздки зберігатимуться навіть після здорожчання проїзду.

Нагадаємо, 12 липня міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду в Києві. Відтак з 14 липня 2018 року у Києві буде встановлено тариф у сумі 8 грн на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За, проти і метро на Троєщину: чого вимагали протестувальники під Київміськрадою

Нагадаємо, 12 липня у Київраді відбулась акція проти підвищення цін на громадський транспорт у столиці: під час акції сталася сутичка.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко підтвердив, що вартість проїзду у громадському транспорті в Києві незабаром зросте. Підвищення вартості проїзду має відбутися 14 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту