Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва у справі про ймовірне втручання народного депутата Сергія Лещенка та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника у вибори президента Сполучених Штатів Америки.

Про це Лещенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я більше не «ворог Трампа». Щойно Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного суду Києва та ухвалив нове рішення, яким відмовив депутату Розенблату у задоволенні позову проти мене та НАБУ в частині викриття Пола Манафорта у чорній бухгалтерії «Партії регіонів», — написав депутат.

Лещенко зауважив, що своїм позовом депутат Борислав Розенблат і генеральний прокурор Юрій Луценко намагалися встановити рішенням суду факт втручання Лещенка у вибори США.

«Чекаю, коли генпрокурор Юрій Луценко подзвонить Руді Джуліані (адвокат президента США Дональда Трампа — ред.) та повідомить нові обставини у справі, яку він так старанно клепав для збереження себе на посаді», — підсумував Лещенко.

Нагадаємо, 11 травня стало відомо, що адвокат Трампа Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з Зеленським, скасував свій візит. За даними The New York Times, адвокат Трампа хотів переконати Володимира Зеленського продовжити розслідування проти Burisma Злочевського в інтересах Білого дому — і в такий спосіб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року.

Причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки», яким піддали Джуліані після анонсу свого візиту. Крім того, адвокат Трампа припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є «ворогами президента», у деяких випадках і «ворогами США». Серед причин скасування свого візиту Джуліані назвав народного депутата Сергія Лещенка. Джуліані звинуватив Лещенка у публікації «чорної бухгалтерії» «Партії регіонів», в якій ідеться про виплати грошей екс-главі передвиборчого штабу Трампа Полу Манафорту і назвав фейком цю історію. Зазначимо, що насправді першою про цю «амбарну книгу Партії регіонів» написала The New York Times.

Поділитись: