Життя / Соціальний захист

Суд у Києві взяв під варту росіянина Сайнароєва

Громадське
Життя/Соціальний захист/Суд у Києві взяв під варту росіянина Сайнароєва
Зберегти
Вигляд
Суд у Києві взяв під варту уродженця Інгушетії Салмана Сайнароєва, якого 22 жовтня затримали столичні правоохоронці за підозрою у розбійному нападі на магазин, внаслідок якого був убитий охоронець.

Як передає кореспондентка Громадського, Сайнароєва взяли під варту терміном на 60 діб.

Салмана Сайнароєва підозрюють у розбійному нападі на магазин разом зі спільниками: унаслідок нападу загинув охоронець.

За словами прокурора, генетичні зразки Сайнароєва збігаються із генетичними зразками на місці злочину, а саме кров‘ю.

За інформацією слідства, троє злочинців вчинили розбійний напад на ювелірний магазин у Києві 12 серпня 2018 року. Наразі Сайнароєв є єдиним затриманим у цій справі, ще одна особа перебуває у розшуку, про третього ймовірного учасника пограбування в прокуратурі нічого не повідомили.

В інтерв’ю Громадському Сайнароєв заявив, що під час свого першого затримання йому сказали, що він свідок, а ім’я підозрюваного у справі — Адам Нальгієв. Сайнароєв підкреслив, що не знайомий з цією особою.

Адвокатка Сайнароєва Злата Симоненко розповіла, шо її підзахисного затримали, коли він мав забрати кошти, які в нього були вилучені 10 жовтня при першому затриманні.

Також Симоненко зазначила, що генетичні зразки в Сайнароєва взяли, коли при першому затриманні розбили Сайнароєву ніс і дали йому серветку витерти кров. Тобто генетичних зразків законно в Сайнароєва не брали, а очевидно кров із серветки і стала гентичними зразками, наголосила юристка.

Зазначимо, що на суд прийшов народний депутат Рефат Чубаров. Він буде клопотати про взяття на поруки Сайнароєва.

22 жовтня у Києві вдруге затримали Сайнароєва.

10 жовтня в Києві вперше поліція затримала громадянина Росії, уродженця республіки Інгушетія Салмана Сайнароєва, але потім його відпустили. Сайнароєв був знайомий із громадянином РФ Тимуром Тумгоєвим, якого Україна екстрадувала до Росії через звинувачення у причетності до угруповання «Ісламська держава».

Салман був юристом добровольчого батальйону імені Шейха Мансура, який брав участь у війні на Донбасі.

Саме в цьому батальйоні воював Тимур Тумгоєв, якого 12 вересня цього року Генпрокуратура екстрадувала на запит російської ФСБ.

За словами адвокатки, Сайнароєв товаришував із Тумгоєвим, а також брав участь в акції з вимогою не екстрадувати його до Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Україна видала ФСБ росіянина Тумгоєва: що відомо

Пов`язані новини