Життя / Спорт

Суд у Швейцарії визнав 12 легкоатлетів РФ винними у порушенні антидопінгових правил

CAS
Життя/Спорт/Суд у Швейцарії визнав 12 легкоатлетів РФ винними у порушенні антидопінгових правил
Зберегти
Вигляд
Спортивний арбітражний суд (CAS) в Лозанні визнав 12 російських легкоатлетів винними в порушенні антидопінгових правил. Про це повідомляється на сайті суду.

Серед них — призери Олімпіади-2012 Іван Ухов (золото, стрибки у висоту) та Світлана Школіна (бронза, стрибки у висоту), які, таким чином, позбавляються цих нагород.

Крім того, суд визнав винними у порушенні антидопінгових правил ще 10 спортсменів: Люкман Адамс (потрійний стрибок), Віра Ганеєва (метання диска), Катерина Галицька (біг), Юлія Кондакова (біг), Анна Булгакова (метання молота), Тетяна Фірова (біг), Іван Юшков (штовхання ядра), Тетяна Бєлобородова (метання молота), Марія Беспалова (метання молота) та Гульфія Агафонова (метання молота).

Відзначається, що звинувачення щодо спортсменів були засновані на доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) під керівництвом Річарда Макларена. Рішення суду о Лозанні може бути оскаржене атлетами протягом 21 дня.

Вісім легкоатлетів з 12 були дискваліфіковані на чотири роки, ще четверо — на 2 роки.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Повідомлялось, що близько 300 російських спортсменів підозрюють у вживанні допінгу.

Згодом Міжнародний олімпійський комітет дозволив росіянам використовувати два з трьох кольорів національного прапору.

Згодом у РФ заявили, що готують санкції проти причетних до усунення російської олімпійської збірної від Олімпіади. Суд скасував довічне відсторонення від Олімпіади 28 російським спортсменам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Під нейтральним прапором: 7 фактів про відсторонення Росії від участі в Олімпіаді

Пов`язані новини