Приморський районний суд Одеси відклав до 3 серпня розгляд справи про пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу через неявку учасників кримінального провадження.

Про таку ухвалу 8 липня повідомила пресслужба райсуду.

«8 липня 2020 року на 9 годину було призначено підготовче судове засідання, до якого не з’явилися усі учасники судового провадження, явка яких визнана обов’язковою. Судове засідання відкладено до 3 серпня 2020 року на 15 годину 30 хвилин», — йдеться у повідомленні.

З урахуванням цього, судове засідання перенесено до 3 серпня.

30 червня прокурори скерували до Приморського районного суду Одеси обвинувальні акти стосовно керівництва Одеського коледжу, де у грудні 2019 року сталася пожежа.

Обвинувальні акти стосуються директора коледжу, завідувача господарства, завідувача денного відділення економіки та підприємництва та колишнього заступника директора з адміністративно-господарської роботи.

Їх підозрюють у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що призвело до виникнення пожежі в освітньому закладі.

Справа відкрита за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу.

Унаслідок пожежі загинули 16 людей, ще 31 людина постраждала. Крім того, пожежа зруйнувала багатоповерхову будівлю — пам’ятку архітектури 1914 року, в якій розташовувався освітній заклад, пошкодила і знищила усе майно, що було в будівлі, внаслідок чого державі завдано мільйонні збитки.

У поліції повідомляли, що попередньо причиною займання коледжі стала несправність електропроводки чи побутових електроприладів.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

Згодом суд відправив під цілодобовий домашній арешт та усунув з посади директорку коледжу. В кінці травня суд відпустив одного з підозрюваних Андрія Хаєцького на поруки депутатам.

Поділитись: