Окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав Державну міграційну службу України надати засвідчену копію документа, що підтверджує припинення в.о. міністра охорони здоров’я Уляною Супрун громадянства Сполучених Штатів Америки, виданого уповноваженим органом США.

Про це йдеться у повідомленні на сайті суду.

Так, сьогодні відбулося підготовче засідання у справі за позовом народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука до Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра та визнання її дій протиправними.

Крім того, суд витребував від секретаріату Кабінету міністрів копії протоколів засідань уряду, в яких брала участь Супрун з моменту призначення її на цю посаду та до 5 серпня включно.

Вказані матеріали необхідно надати до суду протягом місяця — до 5 вересня.

Наступне підготовче засідання у справі призначено на 30 вересня.

Нагадаємо, 14 лютого суд скасував тимчасову заборону на керівництво Міністерством охорони здоров'я для Уляни Супрун, яку ввели за позовом депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука. Ідеться про скасування саме ухвали, яка стосувалася відсторонення Супрун на час розгляду справи. Раніше, 13 лютого, Кабінет міністрів України прийняв розпорядження, яким дозволив Уляні

Супрун частково виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я України після відсторонення її від посади судом.

Раніше у МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади. 18 лютого роботу МОЗ розблокували: вже підписані накази щодо розподілу життєво необхідних ліків та вакцин проти поліомієліту, кору, паротиту і краснухи та інших хвороб.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

Поділитись: