Суддя Баришівського районного суду Олена Литвиненко, яка раніше ухвалила рішення про призупинення дії ліцензії авіаперевізника SkyUp, відкликала свою заяву про відставку.

Про це сьогодні, 18 липня, стало відомо на засіданні Вищої ради правосуддя.

​Під час засідання ВРП мали розглядати питання щодо відставки Литвиненко, однак з’ясувалося, що вона забрала свою заяву ще 15 липня. Цю інформацію кореспондентці Громадського підтвердила помічниця судді Литвиненко. Суддя і надалі розглядає інші справи у суді.

Сама Олена Литвиненко у коментарі Громадському зазначила: «Я подала заяву на відставку через стан здоров’я та зміну місця проживання. Але наразі ці причини змінилися і я відкликала заяву. Це не пов’язано із рішенням по SkyUp. ДБР на допит мене ще не викликали. Про свою справу у ДБР дізналася із ЗМІ».

Раніше повідомлялося, що суддя Литвиненко написала заяву про відставку після того, як щодо неї ДБР розпочало провадження на підставі розслідування програми «Схеми: корупція в деталях».

Журналісти знайшли жінку, нібито за позовом якої суддя позбавила перевізника ліцензії. Водночас жінка заявила, що послугами SkyUp ніколи не користувалася і позов не подавала.

24 червня ДБР порушило справу за статтею 375 (Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 18 травня 2018 SkyUp отримав право на здійснення польотів.

12 червня стало відомо, що Баришівський суд Київської області призупинив ліцензію на здійснення перельотів українській авіакомпанії SkyUp. За словами представників авіакомпанії, позов подала особа, яка навіть не була її клієнтом.

SkyUp оскаржила рішення суду в апеляції, згодом в уряді доручили забезпечити діяльність української

авіакомпанії.

Натомість «позивачка» проти SkyUp звернулась до прокуратури та поліції щодо невиконання рішення суду про заборону польотів.

Поділитись: