Президент київського футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс запропонував провести перший матч із «Маріуполем» у рамках 7-го туру Прем'єр-ліги в Києві.

Президент київського футбольного клубу «Динамо» Ігор Суркіс запропонував провести перший матч із «Маріуполем» у рамках 7-го туру Прем’єр-ліги в Києві.

Про це він сказав у програмі «Профутбол», передає Terrikon.

«Є кілька варіантів. Перший — перенести матч до Києва, а 2-го грудня зіграти в Маріуполі. Це трапиться в тому випадку, якщо, як заявляє президент країни, припиняться обстріли. Другий варіант — зіграти обидва матчі на нейтральному полі, щоби не розбурхувати громадськість. Є і третій варіант. Якщо «Маріуполь» вийде до першої шістки, то я гарантую, що всі чотири поєдинки зіграємо на нейтральному полі», — сказав він.

Він також заявив, що «Динамо» оскаржить рішення про технічну поразку через неучасть клубу в матчі.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

11 серпня, поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Своєю чергою, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через небезпеку підвищеної терористичної загрози в місті.

25 серпня в прес-службі «Динамо» заявили, що поінформували команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

Зранку 27 серпня віце-президент клубу Андрій Мадзяновський заявив, що «Динамо» готове оскаржити технічну поразку за неявку до Маріуполя, якщо таке рішення буде ухвалене. Згодом кияни оприлюднили звернення, в якому пропонували перенести матч у Маріуполі на іншу дату.

У маріупольському клубі заявили, що «Динамо» не прибуло на гру і намагається їх дискредитувати. Глава ФФУ Андрій Павелко заявив, що київський клуб, за всіма правилами, заслуговує технічної поразки.

«Усе повинно бути згідно з законом, він один для всіх. Не хотілося, щоби ці рішення були технічними, усе повинно вирішуватися на полі. Але закон є закон, перед ним усі рівні. Каст обраних у нас не буде. КДК ухвалить рішення. За всіма канонами це технічна поразка для «Динамо», — сказав він.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: