УКРАЇНА

Світовий банк погіршив прогноз росту економіки України у 2018 році

4 жовтня, 2018 13:15
УКРАЇНА/Світовий банк погіршив прогноз росту економіки України у 2018 році
Зберегти
Вигляд
Світовий банк погіршив свій прогноз щодо зростання валового внутрішнього продукту України у 2018 році з 3,5% до 3,3%.

Світовий банк погіршив свій прогноз щодо зростання валового внутрішнього продукту України у 2018 році з 3,5%  до 3,3%.

Про це повідомив провідний економіст Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Фарук Кхан, передає «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, за його словами, відповідно до останніх прогнозів Світового банку, українська економіка у 2018 році має зрости на 3,3%.

В той же час, у разі відсутності співпраці з Міжнародним валютним фондом зростання української економіки може скласти лише 2% за рік.

Раніше свій прогноз росту української економіки погіршили у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України.

У попередньому прогнозі Мінекономіки також закладало песимістичний сценарій розвитку економіки, відповідно до якого ВВП у 2019 році мало зрости на 1,1%.

Напередодні, 21 вересня, Нацбанк повідомив, що зростання економіки України у другому кварталі 2018 року складало 3,8%, що перевершило очікування через ранній збір урожаю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримає Україна транш МВФ

Зазначимо, що наразі уряд намагається залучити 5 транш програми макрофінансування МВФ у розмірі майже 2 мільярди доларів. Кошти необхідні для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Напередодні уряд відклав рішення про підвищення цін на газ для населення до 18 жовтня 2018 року. При цьому, уже дав доручення Мінфіну розпочати технічну підготовку до отримання траншу МВФ

Пов`язані новини