Партія «Слуга народу» новообраного президента України Володимира Зеленського може створити коаліцію з партією «Голос» Святослава Вакарчука, якщо ця політична сила розділятиме принципи Зеленського.

Про це повідомив радник Володимира Зеленського, колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк під час інвестиційного форуму у Києві, 16 травня, передає «Інтерфакс-Україна».

Так, коментуючи створення партії «Голос» на чолі зі Святославом Вакарчуком та заяву останнього про участь у парламентських виборах, Данилюк наголосив на готовності створювати коаліцію у новому парламенті «зі всіма, хто буде розділяти принципи команди Зеленського».

Також Данилюк зазначив, що очікує на проведення інавгурації, після якої буде формування команди Зеленського, яка розпочне переговори з Міжнародним валютним фондом. До цього часу він виключив можливість проведення переговорів з фондом про підписання нової програми про співпрацю.

Головною перешкодою на шляху продовження співпраці з МВФ Данилюк назвав скасування конституційним судом відповідальності за незаконне збагачення.

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук 16 травня представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори, що відбудуться восени 2019 року. Відповідаючи на питання Громадського, навіщо його він іде в парламент і в чому унікальність його партії, Вакарчук зазначив, що його мета — «змінили політичну культуру».

Раніше Вакарчук спростував інформацію про те, що він очолить партію Петра Порошенка на виборах в Раду.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: