УКРАЇНА

Син полоненого професора Козловського не отримує соцвиплати з інвалідності

12 грудня, 2017 16:34
УКРАЇНА/Син полоненого професора Козловського не отримує соцвиплати з інвалідності
Зберегти
Вигляд
Син полоненого бойовиками «ДНР» професора Козловського 37-річний Святослав не отримує пенсію від держави, яку йому мають виплачувати у зв'язку з інвалідністю першої групи.

Син полоненого бойовиками «ДНР» професора Козловського 37-річний Святослав не отримує пенсію від держави, яку йому мають виплачувати у зв'язку з інвалідністю першої групи.

Про це 8 грудня у Facebook написав племінник професора Денис Козловський та молодший син Олександр.

«Багато з вас знають, що мій дядько Ігор Козловський вже майже 2 роки перебуває в полоні в Донецьку. Весь цей час його старший син, інвалід першої групи, що страждає на синдром Дауна, не отримує свої виплати з інвалідності, так як Ігор був оформлений єдиним опікуном», — написав він.

Як написав Олександр, сім'я звернулася до суду з проханням визнати другим опікуном маму Святослава — Валентину Козловську. У відповідь в Солом'янському суді заявили, що на засіданні суду має буду присітнім перший опікун, оскільки «його інтереси також зачіпаються».

Олександр також зазначив, що попри те, що родина надала судді справку від Об'єднаного центру зі звільненя заручників СБУ про те, що Ігор Козловський незаконно утримується на окупованій території, суддя заявила, що викличе його повісткою до суду.

У коментарі Громадського Олександр повідомив, що наразі ситуація жодним чином не змінилася, а наступне судове засідання у цій справі призначене на 5 березня.

Раніше повідомлялося, що утримуваного бойовиками «ДНР» професора Козловського відправили до колонії у Горлівці

Нагадаємо, під час  Мінських переговорів бойовики пообіцяли, що при узгодженні остаточних списків на обмін в них включити українського вченого Ігоря Козловського, якого утримують у Донецьку.

3 травня в окупованому Донецьку так званий «військовий трибунал «ДНР» засудив Козловського до 2 роки і 8 місяців позбавлення волі.

Український релігієзнавець Ігор Козловський перебуває у полоні в бойовиків понад рік. Його затримали в січні 2016-го в Донецьку. Родичі говорять про проблеми зі здоров’ям 63-річного науковця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нет такого понятия, как единый Донбасс».  Інтерв'ю Ігоря Козловського Громадському. 

Пов`язані новини