ENRU

Ситник: Назвати наші відносини з САП ідеальними я не можу

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підтвердив наявність конфлікту із Спеціалізованим антикорупційним бюро.

«Про те, що конфлікт з САП є – не перший місяць пишуть. І дійсно, були гарячі дискусії між нами… Назвати наші відносини відносини ідеальними я дійсно не можу», — сказав Ситник.  

Водночас, він зазначив, що обидва органи продовжують спільно працювати. І найближчим часом будуть представлені ряду результати розслідувань. 

«Саме головне не те, як ми відносимося один до одного особисто, головне — який ми даємо спільний результат. Тому що НАБУ без САП жодного результату дати не може. САП так само», — зазначив він.

Також Ситник, коментуючи розслідування Генпрокуратури проти нього, заявив, що «ні таємниці слідства, ні державної служби не розголошував». 

ЧИТАЙТЕ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами.

17 листопада повідомлялося, що Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Ситника. Провадження відкрили через імовірне розголошення державної таємниці.

У мережу потрапив запис розмови офрекордс Ситника з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом, схожим на Ситника, розповіла деталі кримінальних проваджень. Зокрема, у розмові були розкриті дані прослуховування в матеріалах справи екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.