УКРАЇНА

Ситник: Назвати наші відносини з САП ідеальними я не можу

22 листопада, 2017 12:33
УКРАЇНА/Ситник: Назвати наші відносини з САП ідеальними я не можу
Зберегти
Вигляд
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підтвердив наявність конфлікту із Спеціалізованим антикорупційним бюро.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник підтвердив наявність конфлікту із Спеціалізованим антикорупційним бюро.

«Про те, що конфлікт з САП є – не перший місяць пишуть. І дійсно, були гарячі дискусії між нами… Назвати наші відносини відносини ідеальними я дійсно не можу», — сказав Ситник.  

Водночас, він зазначив, що обидва органи продовжують спільно працювати. І найближчим часом будуть представлені ряду результати розслідувань. 

«Саме головне не те, як ми відносимося один до одного особисто, головне — який ми даємо спільний результат. Тому що НАБУ без САП жодного результату дати не може. САП так само», — зазначив він.

Також Ситник, коментуючи розслідування Генпрокуратури проти нього, заявив, що «ні таємниці слідства, ні державної служби не розголошував». 

ЧИТАЙТЕ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами.

17 листопада повідомлялося, що Генпрокуратура порушила справу проти директора НАБУ Ситника. Провадження відкрили через імовірне розголошення державної таємниці.

У мережу потрапив запис розмови офрекордс Ситника з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом, схожим на Ситника, розповіла деталі кримінальних проваджень. Зокрема, у розмові були розкриті дані прослуховування в матеріалах справи екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Пов`язані новини