Життя / Соціальний захист

Тарифи на тепло підвищили ще у 6 регіонах

Життя/Соціальний захист/Тарифи на тепло підвищили ще у 6 регіонах
Зберегти
Вигляд
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення про затвердження нових, підвищених тарифів на теплопостачання, які надають ще 6 теплокомуненерго.

Відповідне рішення ухвалили під час засіданні НКРЕКП 11 грудня. Водночас, найближчим часом очікується ухвалення рішення про зростання тарифів для решти двох теплокомуненерго.

Зазначається, що нові тарифи на тепло зростуть на 4-21% та набудуть чинності з січня 2019 року.

Напередодні НКРЕКП підвищив тарифи на тепло для 18 теплокомуненерго.

Раніше компанія «Київгаз» оприлюднила нові підвищені тарифи на газ для населення.

Також у комунальному підприємстві Київтеплоенерго повідомляли, що тарифи на тепло та гарячу воду не мають підвищувати до кінця 2018 року.

У компанії додали, що ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року встановлено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня.

Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів.

Загалом, ціни на газ для населення зростатимуть у три етапи та з 2020 року підвищаться до 12,3 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту — ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи отримає Україна транш МВФ

Також повідомлялось, що тарифи на опалення мають зрости з 1 грудня або 1 січня, залежно від того, як швидко їх перерахує НКРЕКП та місцеві органи влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова програма МВФ: чи вартує цього підвищення ціни на газ

Пов`язані новини