Технології

Telegram оскаржив блокування на території Росії в ЄСПЛ

18 червня, 2018 15:20
Технології/Telegram оскаржив блокування на території Росії в ЄСПЛ
Зберегти
Вигляд
Адвокат Павло Чиков, що представляє інтереси Telegram повідомив, що компанія звернулася до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з скаргою на блокування месенджера на території Російської Федерації.

Адвокат Павло Чиков, що представляє інтереси Telegram повідомив, що компанія звернулася до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) з скаргою на блокування месенджера на території Російської Федерації.

Про це повідомляє «Медиазона».

«Внаслідок обмеження доступу до Telegram, можливість вільно поширювати й отримувати інформацію може втратити не тільки заявник, але також до 15 мільйонів користувачів можуть позбутися доступу до безпечного сервісу інтернет-комунікацій, а також величезного архіву унікальної інформації, яка не може бути отримана з інших джерел», — заявив юрист.

Нагадаємо, 29 квітня у Росії відбулася акція на підтримку  заблокованого у країні месенджера Telegram.

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії.

16 квітня у Росії почали блокувати Telegram. Крім того, у країні заявили, що блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram.

Того ж дня Роскомнагляд почав блокувати ІР-адреси компаній  Amazon та Google, хостинг яких використовує нещодавно заборонений в Росії месенджер Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Telegram тримає удар: як месенджер протистоїть Роскомнагляду.

 

Пов`язані новини