Демократка, колишня опонентка Дональда Трампа на президентських виборах Гілларі Клінтон відреагувала на зустріч Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі

Демократка, колишня опонентка Дональда Трампа на президентських виборах Гілларі Клінтон відреагувала на зустріч Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним у Гельсінкі.

Про це вона написала у Twitter.

«Хороший Чемпіонат світу (ЧС з футболу, який відбувся в Росії – ред.). Питання до президента Трампа, адже він зустрічається з Путіним: Ви знаєте, на чиєму боці граєте?», — запитала Клінтон, а пізніше додала «Ну, от тепер ми знаємо».

15 липня в Росії завершився Чемпіонат світу з футболу, який низка країн закликали бойкотувати через політику Росії. А 16 липня у Гельсінкі президент Дональд Трамп та Володимир Путін провели третю зустріч.

Ключовою темою прес-конференції стало втручання Росії в американські вибори — однак Дональд Трамп як і раніше дотримався позиції, що ніякого втручання не було.

Під час спільної прес-конференції Путін подарував Трампу футбольний м’яч зі словами «Раніше м’яч був на російському боці, тепер — він у США».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

На прес-конференції Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Крім того, Путін заявив, що влада США могли б рішучіше налаштовувати українську владу на виконання Мінських домовленостей.

Зі свого боку Трамп сказав, що проект газопроводу Північний потік-2 робить Росію суперником США.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile