Президент Росії Володимир Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що питання анексії Кримського півострова для РФ закрите, попри те, що США не погоджуються з російською позицією.

Про це Путін заявив на прес-конференції після зустрічі з лідером США Дональдом Трампом у Гельсінкі.

«Позиція президента Трампа по Криму відома, і він її дотримується. Він говорить про незаконність приєднання Криму до Росії. У нас інша точка зору, ми вважаємо, що ми провели референдум у суворій відповідності з міжнародним правом і до статуту ООН. Для нас, для РФ це питання закрите», — сказав російський президент.

Сам Дональд Трамп ніяк не прокоментував запитання журналіста про Крим.

Раніше американський лідер заявив, що не погоджується з анексією, але вважає, що провина за дії РФ в Криму лежить на колишньому президенту США Бараку Обамі.

Як повідомлялося, Україна розраховує, що Трамп обговорить з Путіним звільнення політв’язнів.

У Кремлі заявили, що Путін не буде обговорювати з Трампом питання Криму.

Нагадаємо, у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня провели зустріч президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у форматі віч-на-віч. Зустріч тривала понад 2 години. 

Як повідомлялося, Трамп заявив, що не має великих очікувань від зустрічі з Путіним.

15 липня у столиці Фінляндії пройшла акція протесту проти зустрічі Трампа і Путіна, на якій підтримали українського режисера, політв'язняОлега Сенцова.

15 липня в Гельсінкі організували щонайменше 10 протестних акцій через заплановану на 16 липня зустріч у столиці Фінляндії президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна. Протестувальники закликають президентів більше дотримуватися демократії та прав людини у своїх політиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За зачиненими дверима: про що говоритимуть Путін і Трамп у Гельсінкі

Напередодні зустрічі Трампа і Путіна    Міністерство юстиції США висунуло обвинувачення 12  співробітникам російського Головного розвідувального управління  (ГРУ), звинувативши їх у втручанні у вибори президента США у 2016 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

Поділитись: