Американська компанія Tesla веде підготовку до нарощення обсягів виробництва автомобілів на своєму заводі у Каліфорнії.

Про це йдеться у листі, який керівництво компанії розіслало своїм працівникам, передає Bloomberg.

Лист підписав президент автомобільного підрозділу Tesla Джером Гіллен.

«Хоча у цьому листі ми не можемо говорити більш конкретно, я знаю, що вам сподобаються нові зміни», — написав він.

Зазначається, що у другому кварталі 2019 року Tesla побила власний рекорд за обсягами поставок електромобілів. Так, вони зросли на 51,1% проти попереднього кварталу.

Після новин про підготовку до збільшення оьсягі виробництва, акції Tesla зросли на 1%, при тому, що загалом від початку 2019 року вартість акцій компанії впала на майже 31%.

За підсумками першого кварталу 2019 року Tesla отримала понад 700 мільйонів доларів збитку.

У березні 2019 року Tesla почала постачати нові електромобілі до Європи. Норвегія є одним з найбільш перспективних ринків для компанії. До цієї країни Tesla поставила електромобілів більше, ніж до будь-якої іншої країни Європи. Норвегія залишається для Tesla четвертим найбільшим ринком у світі, адже кожна третя продана там автівка має електричний двигун.

1 березня повідомлялось, що компанія Tesla знизить вартість всіх своїх електромобілів на 6%. Для цього там вирішили закрити всі свої автосалони та здійснювати продаж електромобілів онлайн. Однак пізніше від цих планів у Tesla відмовилися, заявивши, що залишать частину своїх автосалонів, а ціни на найдорожчі електромобілі піднімуть на 3%.

15 березня Tesla презентувала новий електромобіль Model Y, який компанія позиціонує як другу доступну модель у лінійці. У нової Model Y панорамний дах та автопілот із функціями допомоги водію.

Поділитись: