Технології / Гаджети

Tesla купила земельну ділянку в Китаї для будівництва заводу

Reuters
Технології/Гаджети/Tesla купила земельну ділянку в Китаї для будівництва заводу
Зберегти
Вигляд
Компанія Tesla оголосила про придбання земельної ділянки неподалік китайського міста Шанхай. Надалі там планується побудувати фабрику компанії з виробництва електромобілів.

Ділянку придбали на аукціоні за близько 140 мільйонів доларів. Площа ділянки складає 865 тисяч квадратних метрів. Знаходитиметься новий завод компанії за 75 кілометрів від центру Шанхаю.

Зазначається, що на китайських потужностях компанія планує виготовляти близько 250 тисяч електромобілів на рік, проте з часом потужність заводу має зрости вдвічі.

За умовами угоди з комітетом з цінних паперів і бірж США, засновник компанії Ілон Маск має покинути посаду голови ради директорів до середини листопада. Комітет звинуватив Маска у шахрайстві за серію твітів, які призвели до тимчасового подорожчання акцій компанії.

Нагадаємо, комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Маска у шахрайстві повідомила, що вимагає усунути Маска з посади гендиректора Tesla за шахрайство. У позові комісії до федерального Мангеттенського суду проти Маска йдеться про те, що він ввів в оману інвесторів серією твітів, опублікованих 7 серпня, про можливість викупу акцій по $420 за штуку і таким чином вивести компанію біржі.

Після заяви Маска деякі інвестори подали на нього до суду, адже акції компанії стрімко подорожчали, а саме подорожчання було викликане не ринковими чинниками, а штучн.

А вже 25 серпня Маск відмовився від ідеї викупити Tesla.

Раніше Міністерство юстиції США розпочало розслідування проти очільника компанії Tesla Ілона Маска через заяви про викуп Tesla.

2 серпня повідомлялося, що компанія Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

Пов`язані новини