Компанія Ілона Маска Tesla Inc. повідомила, що у третьому кварталі 2018 року отримала 312 мільйонів доларів прибутку. Востаннє компанія показувала прибуток у третьому кварталі 2016 року.

Крім цього, у компанії нарешті з’явились вільні ресурси — Tesla згенерувала 881 мільйон вільних коштів, при тому, що протягом останніх двох років повідомляла про постійний барак готівки.

Також, на рахунках компанії наразі знаходиться близько 900 мільйонів коштів клієнтів, які очікують на виготовлення своїх автівок.

Нагадаємо, комісія з цінних паперів і бірж США звинуватила Маска у шахрайстві. Пізніше там повідомили, що вимагають усунути Маска з посади гендиректора Tesla. У позові комісії до федерального Мангеттенського суду проти Маска йдеться про те, що він ввів в оману інвесторів серією твітів, опублікованих 7 серпня, про можливість викупу акцій по $420 за штуку і таким чином вивести компанію біржі.

Після заяви Маска деякі інвестори подали на нього до суду, адже акції компанії стрімко подорожчали, а саме подорожчання було викликане не ринковими чинниками, а штучно.

Раніше Міністерство юстиції США розпочало розслідування проти очільника компанії Tesla Ілона Маска через заяви про викуп Tesla.

2 серпня повідомлялося, що компанія Tesla Motors за квартал втратила близько 718 мільйонів доларів, що стало найбільшим відтоком грошей з компанії за всю її історію.

За умовами угоди з комітетом з цінних паперів і бірж США, засновник компанії Ілон Маск має покинути посаду голови ради директорів до середини листопада. Комітет звинуватив Маска у шахрайстві за серію твітів, які призвели до тимчасового подорожчання акцій компанії.

Поділитись: