Кандидатка у президенти Україні, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що результат першого туру виборів був сфальсифікований на користь чинного глави держави Петра Порошенка.

На думку Тимошенко, під час виборчої кампанії не був повністю реалізований шанс «змінити країну по справжньому».

«Ці вибори були знову перетворені в фарс. І можу твердо сказати, що президентом України Петром Порошенком, саме що стосується його результатів, вибори були сфальшовані. Вони були не просто сфальшовані, а спотворені», — заявила лідерка «Батьківщини».

На думку Тимошенко, реєстрація 39 кандидатів на пост президента було технологією для розпорошення голосів у першому турі виборів.

«Я знаю, що у вас стоїть питання, чи підемо ми як команда до суду оскаржувати ці результати. Я можу сказати одразу — не підемо», — сказала Тимошенко.

Раніше посли країн Великої сімки (G7) схвалили висновки ОБСЄ щодо першого туру президентських виборів в Україні, які засвідчили вільне волевиявлення громадян та конкурентність між кандидатами.

Центральна виборча комісія вже опрацювала майже 98% протоколів голосування на виборах президента України. Більшість голосів отримує Володимир Зеленський, розрив між чинним президентом Петром Порошенком та Юлією Тимошенко — 2,54%.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: