Війна / Полонені

Точної дати переведення поранених моряків до іншого СІЗО Москви немає — МЗС

Війна/Полонені/Точної дати переведення поранених моряків до іншого СІЗО Москви немає — МЗС
Зберегти
Вигляд
Україна не знає точно, коли трьох поранених полонених українських моряків переведуть з СІЗО «Матроська тиша» до СІЗО «Лефортово», де утримуються інші моряки.

«Це залежить від стану здоров’я. 17-18 (січня – ред.) Росія буде намагатися проводити засідання своїх нелегітимних судів.Зараз ми працюємо над тим, аби нашим хлопцям була надана уся необхідна підтримка», — сказав міністр.

Він також сказав, що 9 січня морякам мають передати пакет допомоги.

За словами Клімкіна, розгляд скарги України щодо моряків Європейський суд з прав людини буде розглядати за прискореною процедурою.

Крім того, він сказав, що в Євросоюзі обговорюють додаткові санкції проти Росії за агресію в Керченській протоці.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Керченські бранці: що відомо про українських моряків, яких захопили російські військові

   
Пов`язані новини