Світ

Трамп прокоментував рішення свого екс-адвоката Коена укласти угоду зі слідством

22 серпня, 2018 18:13
Світ/Трамп прокоментував рішення свого екс-адвоката Коена укласти угоду зі слідством
Зберегти
Вигляд
lead
Президент США Дональд Трамп негативно висловився про свого колишнього адвоката Майкла Коена, який уклав угоду зі слідством, визнавши себе винним у банківському шахрайстві та ухилянні від податків.

Президент США Дональд Трамп негативно висловився про свого колишнього адвоката Майкла Коена, який уклав угоду зі слідством, визнавши себе винним у банківському шахрайстві та ухилянні від податків.

Трамп, коментуючи дії свого адвоката, написав у Twitter, що не радить звертатись до нього як до спеціаліста.

«Якщо хтось шукає хорошого юриста, я наполегливо рекомендую не наймати Майкла Коена», — написав Трамп.

Нагадаємо, колишній адвокат Дональда Трампа — Майкл Коен — уклав угоду зі слідством, визнавши себе винними за вісьмома пунктами звинувачення. Відтак, федеральний суд Нью-Йорка відпустив Коена під заставу у 500 тисяч доларів.

Коен зізнався у банківському шахрайстві, ухилянні від податків, а також порушеннях, пов’язаних із фінансуванням передвиборчої кампанії президента.

Зокрема, адвокат заявив під присягою, що заплатив двом жінкам за нерозголошення інформації, яка могла би зашкодити кандидату у президенти на виборах 2016 року. Він зізнався, що робив це за вказівкою Дональда Трампа.

Хоча Коен конкретно не називав імені американського президента, а також жінок, яким платив — суми виплат збігаються з тими, які отримала порноакторка Стормі Деніелс ($130 тисяч) та модель Playboy Карен Макдугал ($150 тисяч). Обидві жінки стверджують, що мали з Трампом романтичні стосунки, однак сам президент це заперечує.  

к повідомлялося, Коен отримав виплати в розмірі щонайменше 400 тисяч доларів за допомогу в організації першої зустрічі президента України Петра Порошенка та Дональда Трампа в 2017 році.

Essential Consultants L.L.C., пов’язана з російським олігархом Віктором Вексельбергом, робила платежі адвокату Дональда Трампа Майклу Коену у 2017 році. 

Коен також зустрічався з Вексельбергом у Нью-Йорку менш ніж за два тижні до вступу Трампа на посаду президента США.

Також співробітники ФБР прийшли з обшуками до офісу особистого адвоката Трампа Майкла Коена.

Раніше повідомлялось, адвокат Майкл Коен подав до суду на порноакторкуСтеффані Кліффорд (Стормі Деніелс) через розголошення інформації про її стосунки з Дональдом Трампом.

Пізніше сама Кліффорд розповіла про погрози через розголошення її зв'язку з Трампом.

Пов`язані новини