Війна

Трамп розглядав дії у відповідь на використання хімзброї в Сирії — WP

6 березня, 2018 09:15
Війна/Трамп розглядав дії у відповідь на використання хімзброї в Сирії — WP
Зберегти
Вигляд
В адміністрації президента США Дональда Трампа обговорили можливість військового удару у відповідь на застосування провладною армією Сирії хімічної зброї.

В адміністрації президента США Дональда Трампа обговорили можливість військового удару у відповідь на застосування провладною армією Сирії хімічної зброї.

Про це повідомляє The Washington Post.

Як інформує видання, Трамп попросив надати варіанти покарання для уряду Башара Асада після заяв про застосування щонайменше семи разів у 2018 році хімічної зброї.

Зазначається, що на зустрічі був присутній міністр оборони Джеймс Меттіс, проте у прес-службі Пентагону спростували цю інформацію.

Також, за даними WP, участь у переговорах взяли радник з національної безпеки Герберт Макмастер та начальник штабу Джон Келлі.

Як наголошує видання, Меттіс висловився «категорично проти» удару по армії Асада, тоді як Макмастер виступив за застосування військової сили.

«Наразі Трамп не схвалює жодних військових дій. За підсумками зустрічі було вирішено продовжити спостерігати за ситуацією», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 14 січня урядові війська Сирії застосували хімічну зброю у Східній Гуті.

4 квітня 2017-го у місті Хан-Шейхун в утримуваному повстанцями районі Ідліб на півночі Сирії близько 60 мирних мешканців загинули від отруєння газом. За даними ЮНІСЕФ, через хімічну атаку загинули 27 дітей.  Результати розтину жертв отруєння у сирійській провінції Ідліб підтвердили те, що проти них була використана хімічна зброя.

Станом на 4 березня у Східній Гуті за два тижні загинули майже 600 людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кінець людства»: очевидці про трагедію в сирійській Східній Гуті

Пов`язані новини