Світ

Трамп скасував візит держсекретаря Помпео до КНДР

25 серпня, 2018 12:56
Світ/Трамп скасував візит держсекретаря Помпео до КНДР
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп скасував візит державного секретаря Майка Помпео до Північної Кореї і розкритикував позицію Китаю з питання ядерного роззброєння Корейського півострова.

Президент США Дональд Трамп скасував візит державного секретаря Майка Помпео до Північної Кореї і розкритикував позицію Китаю з питання ядерного роззброєння Корейського півострова.

Візит Помпео у КНДР був запланований на 27 серпня.

Про своє рішення Трамп повідомив у Twitter.

За його словами, просування по шляху ядерного роззброєння Кореї не відбувається і «пов'язане це з позицією Китаю», який «не сприяє прогресу з цього питання через торгового конфлікту зі Сполученими Штатами».

Водночас Трамп висловив надію на те, що Помпео попрямує в Пхеньян у «найближчому майбутньому» після «налагодження нормальних торговельних відносин з Китаєм». Сам президент також має намір незабаром вдруге зустрітися з лідером КНДР Кім Чен Ином.

Раніше Міністерство закордонних справ КНДР назвало невдалими дводенні переговори з держсекретарем США Майком Помпео щодо ядерного роззброєння Корейського півострова.

 5 липня Помпео вирушив до КНДР, протягом двох днів вів переговори з високопосадовцями країни, зокрема з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

Раніше повідомлялося, що представники США і КНДР вперше зустрілися після саміту Трампа та Кім Чен Ина.

12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Як повідомлялося, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час перемовин не відповів на запитання, чи відмовиться його країна від ядерної зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Пов`язані новини