Міністерство закордонних справ КНДР вважає невдалими дводенні переговори з держсекретарем США Майком Помпео щодо ядерного роззброєння Корейського півострова.

Міністерство закордонних справ КНДР вважає невдалими дводенні переговори з держсекретарем США Майком Помпео щодо ядерного роззброєння Корейського півострова.

Про це повідомляє The Associated Press.

Представник МЗС Північної Кореї заявив у суботу, 7 липня, що переговори були невдалими, бо Сполучені Штати вдалися до спроб одностороннього тиску на КНДР, вимагаючи денуклеаризації країни.

У заяві також йдеться, що США «зрадили дух» Сінгапурського саміту між лідером КНДР Кім Чен Ином та президентом США Дональдом Трампом.

У зовнішньополітичному відомстві КНДР наголосили, що наступні переговори будуть «дуже важливими».

«Це небезпечна фаза, що може похитнути нашу готовність до денуклеаризації, яка раніше була твердою», — йдеться у заяві.

Слід зазначити, що Помпео назвав ці переговори    «конструктивними».

Нагадаємо, 5 липня Помпео вирушив до КНДР, протягом двох днів вів переговори з високопосадовцями країни, зокрема з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

Раніше повідомлялося, що представники США і КНДР вперше зустрілися після саміту Трампа та Кім Чен Ина.

Нагадаємо, 12 червня Дональд Трамп уперше зустрівся з Кім Чен Ином на сінгапурському острові Сентоса.

Президент США та лідер Північної Кореї підписали «дуже важливий та всеосяжний документ», у якому йшлося про денуклеарізацію Корейського півострова, а також про передачу останків американських солдатів.

Трамп повідомив, що переговори з КНДР відбулися краще, ніж будь-хто міг очікувати.

Як повідомлялося, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин під час перемовин не відповів на запитання, чи відмовиться його країна від ядерної зброї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи зміниться світ після зустрічі Трампа й Кім Чен Ина?

Поділитись: