Президент Дональд Трамп заявив ввечері 28 квітрня, що, ймовірно, президент Росії Володимир Путін направив до США у 2016 році російську юристку Наталію Весельницьку, «аби посіяти хаос у відповідь на агресивні дії, зроблені Трампом проти Росії».

Президент Дональд Трамп вважає що, ймовірно, президент РФ Володимир Путін направив до США у 2016 році російську юристку Наталію Весельницьку, «аби посіяти хаос» у США через дії Америки проти Росії.

Про це Трамп заявив 28 квітня, повідомляє CNN.

У липні минулого року видання New York Times оприлюднило матеріал, в якому йшлося про те, що син Трампа у 2016 році зустрічався з російською юристкою Наталею Весельницькою, яка нібито мала передати йому компромат на Хілларі Клінтон. Трамп-молодший підтвердив цю зустріч, однак, вказав, що не отримував такої інформації від неї.

Тоді Весельницька спростувала зв'язки з Кремлем.

Вона нагадала про себе у квітні цього року, коли в інтерв'ю NBC News, заявила, що працювала «інформатором» Росії.

Трамп, коментуючи це, сказав: «Ви чули про жінку-адвоката? Вона раптово нібито пов'язана з урядом. Знаєте, чому? Це дійсно може бути, можливо, Путін і його соратаники сказали: «Чому б вам не сказати, що вона пов'язана з урядом, щоб зробити життя у США ще більш хаотичним».

Раніше повідомлялось, що Комітет розвідки Палати представників США не знайшов жодних доказів того, що кампанія Дональда Трампа під час виборів президента у 2016 році мала зв’язки з Росією. 

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

У США взяли під варту першого підозрюваного у справі втручання Росії у вибори.

Також стало відомо, що спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

У лютому 2018 США вперше висунули звинувачення 13 громадянам Росії щодо втручання у вибори президента США. Серед обвинувачених — бізнесмен Євген Пригожин, наближений до президента Росії Володимира Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Поділитись: