Світ

Трамп заявив, що його зустріч з Путіним пройшла краще, ніж з лідерами країн НАТО

17 липня, 2018 19:46
Світ/Трамп заявив, що його зустріч з Путіним пройшла краще, ніж з лідерами країн НАТО
Зберегти
Вигляд
Президент США Дональд Трамп заявив, що він мав прекрасну зустріч з лідерами країн — членів Північноатлантичного Альянсу, проте зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним була ще кращою.

Президент США Дональд Трамп заявив, що він мав прекрасну зустріч з лідерами країн — членів Північноатлантичного Альянсу, проте зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним була ще кращою.

Про це глава Білого дому повідомив у Twitter.

«У мене була прекрасна зустріч з НАТО, яка принесе багато грошей, моя зустріч з Володимиром Путіним із Росії була ще кращою. Нажаль, про це не повідомляється — фейкові медіа збожеволіли!», — написав Трамп.

Також президент США зазначив, що лідери країн НАТО під час зустрічі погодилися заплатити 33 мільярди доларів (ймовірно йдеться про збільшення видатків на оборону — ред.), а в подальшому заплатять «сотні мільярдів доларів».

«НАТО був слабким, але тепер він знову сильний (погано для Росії). Медіа тільки кажуть, що я був грубим з лідерами (Альянсу — ред.), але ніколи не згадують про гроші», — наголосив Трамп.

Нагадаємо, у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня провели зустріч президент США Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у форматі віч-на-віч. Зустріч тривала понад 2 години.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Взаємні компліменти і майже ні слова про Україну: як пройшла зустріч Трампа і Путіна

Після зустрічі Путін заявив, що США «могли б налаштовувати владу України на роботу».

Також президент РФ заявив, що для Росії питання Криму закрито.

Сестра українського політв'язня Олега Сенцова Наталія Каплан також була у Гельсінкі. За її словами, устолиці Фінляндії було небагато фанатів Трампа і Путіна.

15 липня у столиці Фінляндії пройшла акція протесту проти зустрічі Трампа і Путіна, на якій підтримали українського режисера, політв'язня Олега Сенцова.

15 липня в Гельсінкі організували щонайменше 10 протестних акцій через заплановану на 16 липня зустріч у столиці Фінляндії президента США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна. Протестувальники закликають президентів більше дотримуватися демократії та прав людини у своїх політиках.

Більше про:
# Дональд Трамп
Пов`язані новини