Антикорупційна організація Transparency International Ukraine занепокоєна ситуацією щодо утиску антикорупційних активістів та організацій.

Антикорупційна організація Transparency International Ukraine занепокоєна ситуацією щодо утиску антикорупційних активістів та організацій.

Про це йдеться в повідомленні у Facebook.

Представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в Україні засуджує переслідування антикорупційних активістів та журналістів.

Організація заявляє, що починає збирати детальну інформацію про утиски громадянського суспільства та інформуватиме про це міжнародну спільноту.

«Закликаємо всіх повідомляти про подібні випадки за адресою [email protected] із темою «Утиски активістів», — закликають у Transparency International.

Нагадаємо, у середу голові Центру протидії корупції Шабуніну оголосили підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Раніше слідчі готували підозру в «побитті журналіста», однак після звернення журналістів та громадськості перекваліфікували статтю.  Суд відпустив антикорупціонера під особисте зобов’язання.

Конфлікт Шабуніна з блогером Всеволодом Філімоненком, помічником депутата від «Радикальної партії» Сергія Мельничука, стався в червні цього року в Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анти-антикорупціонери: хто і як бореться з Центром протидії корупції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile