Третій імовірний учасник отруєння екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля Сергій Федотов потрапив у об’єктиви камер відеоспостереження біля офісу болгарського підприємця-зброяра Омеляна Гебрева в 2015 році, якого отруїли невідомою речовиною.

Розслідувачі Bellingcat та видання The Insider раніше заявили, що третій імовірно причетний до отруєння Скрипалів «Сергій Федотов» скоїв замах на зброяра Гебрева. Журналісти встановили справжнє ім’я імовірного агента ГРУ — Денис Сергеєв.

Як повідомляє болгарське видання «24 часа» з посиланням на дані слідства, Сергеєв зупинився в готелі «Орбіта», де розташований офіс Гебрева. Камери відеоспостереження зафіксували його біля готеля.

Нагадаємо, влада Болгарії підтвердила, що Сергеєв бував у країні в квітні 2015 року, саме тоді, коли отруїли зброяра. Болгарія проводить розслідування за цим фактом.

Після виходу з коми Гебрев розповів Bellingcat і The Insider, що в травні його стан знову погіршився.

Бізнесмен припустив, що може бути цікавим для Головного розвідувального управління Росії через те, що його компанія поставляла в Україну зброю, або ж Росія могла претендувати на завод зброї, що контролюють його компанії.

Як повідомлялося, розслідувачі The Insider і Bellingcat розповіли деталі біографії Дениса Сергеєва.

Раніше британська газета The Telegraph повідомляла, що третій імовірно причетний до отруєння російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки, людина під вигаданим ім'ям Сергій Федотов, не вилетів разом з Чепігою та Мішкіним з Великої Британії.

Поділитись: