Гравці трьох грузинських футбольних клубів вийшли на матчі 19-го туру національної першості у майках із написами: «Ми з Грузії, і наша країна окупована Росією».

Про це повідомляє «Грузія Online».

У майках проти «російської окупації» зіграли футболісти кутаїського «Торпедо» (Кутаїсі), тбіліського «Локомотива» і «Руставі». Всі матчі відбулися в суботу. Гра «Торпедо» з «Сіоні» в Цхалтубо завершилася перемогою Кутаїської команди з рахунком 7:0. Зустріч «Локомотива» і «Руставі» у Тбілісі закінчилася нічиєю 1:1.

Нагадаємо, 21 червня в Грузії пройшов другий день масових акцій протесту. Внаслідок протестів біля парламенту Грузії 20 червня постраждали 240 людей.

Невдоволення громадськості викликало те, що російський депутат, член Комуністичної партії Сергій Гаврилов сидів у кріслі голови парламенту Грузії, коли виступав на сесії Міжпарламентської асамблеї православ'я. Це також викликало обурення групи парламентаріїв, які зірвали засідання.

У ніч на 21 червня після декількох годин сутичок, застосування сльозогінного газу, гумових куль та водометів силовики завершили операцію з розгону акції протесту.

Поділитись: