Фігуранти ялтинської групи у «справі Хізб ут-Тахрір» Інвер Бекіров, Арсен Джеппаров та Наріман Мемедемінов у слідчому ізоляторі міста Шахти у Росії скаржилися на стан здоров'я.

Про це розповів адвокат політв’язнів Едем Семедляєв, який 5 лютого завітав до підзахисних. Усі троє, за його словами, скаржилися на здоров’я.

«Арсен Джеппаров переніс операцію, у нього були проблеми в області шиї — фурункул. Тільки лише після скарг адвоката і відвідування члена ГНК, його прооперували: вицідити з пухлини двохсотграмовий стакан гнійної рідини», — повідомив Семедляєв.

За його словами, політв'язень Наріман Мемедемінов продовжує скаржитися на проблеми зі шлунком: його турбує сильна печія. Крім того, він повідомив про проблеми з зубами.

Що стосується Бекірова, то політв'язня продовжує турбувати гіпертонія — підвищений артеріальний тиск: «Йому дозволили тримати при собі апарат. У рідкісних випадках роблять уколи».

«Це вже систематичні симптоми, які проявляються у наших хлопців у таких жахливих умовах утримання», — зазначив адвокат.

«Хізб ут-Тахрір» — міжнародна ісламська політична партія та організація, яка публічно та вільно діє в країнах Європи та в США

Поділитись: