УКРАЇНА

Міськголова Одеси Труханов пообіцяв не залишати Україну на час слідства

15 лютого, 2018 14:54
УКРАЇНА/Міськголова Одеси Труханов пообіцяв не залишати Україну на час слідства
Зберегти
Вигляд
lead
Міський голова Одеси Геннадій Труханов під час обрання йому запобіжного заходу запевнив, що не буде залишати Україну і заявив про готовність співпрацювати зі слідством.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов під час обрання йому запобіжного заходу запевнив, що не буде залишати Україну і заявив про готовність співпрацювати зі слідством.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Він також спростовує підозри, висунуті на його адресу.

«Я не знаю, в якій країні живе і працює сторона звинувачення... Я б хотів запросити сторону звинувачення приїхати у відрядження або на вихідні в Одесу і подивитися, в яких умовах працюють представники муніципалітету», — сказав він, пояснюючи необхідність придбання майнового комплексу, незаконність покупки якого лежить в основі підозри.

Під час судового засідання представник прокуратури підкреслив наявність ризиків ухилення від слідства про боку підозрюваного, а також повідомив про те, що у Труханова нібито є громадянство Греції.

Сам Труханов заперечив наявність у нього грецького паспорта.

Зазначимо, водночас біля будівлі суду і в самому приміщенні зібралося кілька десятків молодих людей спортивної статури.

Прокуратура просить суд узяти Труханова під варту з альтернативою виходу під заставу у розмірі 50 мільйонів гривень. Міськголові Одеси Труханову загрожує до 12 років в’язниці.

Вранці 14 лютого в аеропорту «Бориспіль» міського голову Одеси Геннадія Труханова затримали прикордонники і передали співробітникам Національного антикорупційного бюро (НАБУ).

Раніше повідомлялось, НАБУ заочно повідомило про підозру  Труханову і чотирьом його заступникам. САП та НАБУ поштою направили повідомлення про підозру чиновникам.

Труханов фігурує у справі про можливе заволодіння посадовцями Одеської міськради коштами місцевого бюджету за попередньою змовою групою осіб. Ідеться про прийняте 19 жовтня 2016 року рішення міськради, яким раді було дозволено купити у «Девелопмент Еліт» 14 тисяч квадратних метрів нежитлових приміщень в Одесі за 185 млн грн.

На придбанні цієї будівлі збанкрутілого заводу важкого кранобудування «Краян» наполягав міський голова Одеси Геннадій Труханов. За рік до цього ця будівля була продана на комунальному аукціоні за майже в 50 разів меншу ціну — 3,8 млн грн., а після цього за 11 млн грн. перепродана «Девелопмент Еліт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хто вижив у кримінальних 90-х — здобули досвід і правлять Одесою» — автор розслідування щодо Труханова

Пов`язані новини