УКРАЇНА

У Балаклії тліють окремі осередки, вибухів немає — ДСНС

5 травня, 2018 09:21
УКРАЇНА/У Балаклії тліють окремі осередки, вибухів немає — ДСНС
Зберегти
Вигляд
На території військового арсеналу у місті Балаклія Харківської області, де 3 травня виникла пожежа, досі спостерігається незначне тління окремих осередків, вибухів немає.

На території військового арсеналу у місті Балаклія Харківської області, де 3 травня виникла пожежа, досі спостерігається незначне тління окремих осередків, вибухів немає.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що станом на 7 ранку 5 травня ситуація контрольована.

«Підрозділи ДСНС здійснюють заправку водою трьох пожежних танків, які здійснюють гасіння в межах технічної території, задіяно 2 машини ІМР-2. Авіацією ДСНС проводиться гасіння окремих осередків на території арсеналу, 4 травня здійснено 15 скидів води (з початку робіт 23 скиди)», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 3 травня у Балаклії Харківської області сталося  загоряння під час планового підриву боєприпасів. Поліція повідомила, що унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За даними Генштабу, особовий склад, який залучався до робіт із розмінування, евакуювали. У поліції повідомили, що район Балаклії закритий на в'їзд.

Глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала ситуацію в Балаклії контрольованою.

Увечері 3 травня у Балаклії локалізували пожежу. Рятувальники евакуювали найближчі будинки.

Прокуратура за фактом пожежі порушила справу про недбале ставлення до військової служби.

23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено.

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, однак постраждалі досі не отримали компенсації.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

Пов`язані новини