У неділю, 1 липня, у місті Берегове на Закарпатті на території залізничного депо ножем смертельно поранили місцеву ромку.

У неділю, 1 липня, у місті Берегове на Закарпатті на території залізничного депо ножем смертельно поранили місцеву ромку.

Про це повідомляє місцеве видання «Новин Закарпаття».

За даними журналістів, поранена жінка втекла від нападників та добігла до будинку одного із місцевих жителів. Однак, там від поранення померла. Жінці було близько 30-ти років.

За словами місцевих ромів, жінку намагався вбити хтось «чужий».

На місці події працювала місцева та обласна поліція.

Раніше глава Нацполіції пообіцяв вжити заходів для захисту ромів.

Нагадаємо, у ніч на 24 червня група молодиків напала на ромський табір і зарізала людину. Убитий – ромський юнак. Його звали Давид Попп. Поліція встановила 14 осіб, які підозрюються у нападі на ромське поселення у Львові. 

Зокрема, 8 нападників затримали. Вони визнали, що є учасниками незареєстрованого угруповання «Твереза і зла молодь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Твереза і зла молодь»: що відомо про нападників на ромів у Львові​

25 червня суд Львівщини взяв під варту двох неповнолітніх нападників на ромів. 26 червня взяли під варту організатора та інших п'ятьох підозрюваних у нападах.

Посольство США у Києві засудило збройний напад на табір ромів у Львові, під час якого загинув чоловік. Також Українська греко-католицька церква рішуче засудила напад на ромський табір у Львові. 

Уповноважена Верховної Ради з прав людини через напад на ромів у Львові звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та попросила взяти під контроль розслідування цієї справи.

Правозахисна організація Amnesty International закликала українську владу притягнути до відповідальності нападників на ромів у Львові.

Зазначимо, що це вже не перший напад на ромів в Україні за останні роки, унаслідок якого загинула людина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злочин без кари: як розслідуються напади на ромські поселення

Поділитись: