У Борисполі після обшуків у міській раді правоохоронці затримали першого заступника міського голови.

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з інформацією, правоохоронці затримали й директора комунального підприємства Бориспільської міської ради.

«Різниця між словом і ділом. Прокуратура Київської області затримала на гарячому першого заступника мера Борисполя та директора комунального підприємства Бориспільської міської ради, які вимагали і отримали від підприємців 60 тисяч грн», — написав Луценко.

Так, мова йде про Миколу Корнійчука.

Раніше повідомлялось, що співробітники СБУ викрили на хабарі у 300 тисяч доларів США голову однієї із районних державних адміністрацій Рівненської області.

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради зі словами «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Своєю чергою, Годунок заявив, що позиватиметься до суду.

Поділитись: