Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, якого 10 липня 6-й президент України Володимир Зеленський вигнав із засідання, назвавши «розбійником», позиватиметься до суду.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив сам Годунок.

На питання журналістки Громадського, чи збирається секретар Бориспільської міськради подавати до суду на Зеленського, Годунок дав ствердну відповідь.

«Безумовно. Я сподіваюся, що в європейській країні після неодноразової революції, Революції Гідності, президент знайде в собі сміливість прийти і вибачитися перед простою людиною. Я така сама проста людина, як і всі українці. І не дозволено йому взагалі мене так ображати», — розповів чиновник.

Він також зазначив, що ніде «не сказав жодного слова, що не подаватиму до суду».

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради зі словами «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Хто такий Ярослав Годунок — у матеріалі Громадського.

Поділитись: